Par Uzņēmumu

Uzzini par mūsu uzņēmumu, kad tas tika dibināts un ar ko mēs nodarbojamies

AUGSTAS KVALITĀTES LOGI UN DURVIS

SIA ‘AQUA SAN‘ tika dibināts un ierakstīts Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra komercreģistrā 2005. gadā Rīgā ,kā koka logu, durvju un bīdāmo sistēmu ražotājs, kurā tika nodarbināti augsti kvalificēti darbinieki un speciālisti ar lielu profesionālo pieredzi savā jomā. Sākumā mūsu uzņēmums ražoja un piedāvā koka pakešu logus, durvis un bīdāmās sistēmas, kas tiek izgatavoti no augstvērtīgas koka sagataves un aprīkoti ar labas kvalitātes furnitūru (Roto), apdares materiāliem un kleidām, kas nodrošina ilgstošu funkcionalitāti un drošu ekspluatāciju. 

Uzņēmums ar 2017.gadu sāka ražot un piedāvāt PVC (Salamder, Rehau) un alumīnija (PONZIO) logus, vitrīnas, durvis, starpsienas, bīdāmās sistēmas, fasādes un pilnstiklus. Izmantojam augstas kvalitātes furnitūru (Roto, Winhouse, Sigenia, Fapim, Savio, Iseo, Geze, GU, Dorma), kas būs ar ilgstošu funkcionalitāti un drošu ekspluatāciju, sadarbojoties ar Eiropas labākājiem izejmateriālu piegādātājiem. Zināšanām augot un attīstoties kļuvām par vienu no retajām kompānijām Latvijā ,kas uzņemas ražot un piedāvāt klientiem nestandarta un dažāda veida konfigurācijas ,un sarežģītības pakāpes logu, durvis un fasādes izgatavošanu. Sakām sniegt logu remontus un regulēšanas pakalpojumus, ka arī piedāvāt individuālos pasūtījumus no kokmateriāliem.

Pašlaik mūsu kompānija nodarbojas ar visu veidu alumĪnija, koka , pvc logu, durvju, vitrīnas, bĪdāmās sistēmas, starpsienas, pilnstiklu vai fasādes ražošanu. Piedāvājam labas kvalitātes furnitūru (Roto, Winhouse, Sigenia, Fapim, Savio, Iseo, Geze, GU, Dorma), dažadu veidu, krāsas un dizainu apdares, kleidas un palodzes. Veicam stiklu maiņas, rokturu maiņu, furnitūras maiņu, regulējam furnitūru un durvis. Ražojam un piedāvājam individuālos pasūtījumus uz koka kāpnēm, koka galdiem un citiem koka izstrādājumiem. mūsu klientiem ir iespēja pasūtīt konstrukcijas (logus, durvis, bīdāmās sistēmas, starpsienas, pilnstiklus un fasādes) dažādos krāsu toņos, kas radīs saskaņotu dizainu ar mājas eksterjeru un interjeru, jo mēs saprotam, ka katra māja un katrs projekts ir unikāls un mūsu meistari vienmēr gatavi palīdzēt jums ar padomu vai atbildēt uz svarīgiem jautājumiem, saistītiem ar durvju un logu izvēli, izveidi un uzstādīšanu!

Atbildība un rūpes ar kuru ir uztaisīts katrs projekts deva mums atpazīstamību ar daudziem veiksmīgiem un teicami realizētiem projektiem ne tikai Latvijā, bet arī ārvalstīs! Savus produktus un pakalpojumus piedāvājam par klientiem pieejamām cenām, pateicoties mūsu ražotnes augstākas kvalitātes aprīkojumam, tāpēc uzņēmums ir spējīgs piedāvāt par zemāku cenu, nekā citi Latvijas un Eiropas savienības ražotāji reizē saglabājot atbilstību augstākajiem kvalitātes standartiem.

Nepieciešama palīdzība?

Sazinies ar mums, un mēs jums palīdzēsim atrast piemērotāko risinājumu ik vienā situācijā.