Par Uzņēmumu

Uzzini par mūsu uzņēmumu, kad tas tika dibināts un ar ko mēs nodarbojamies

augstas kvalitātes logi un durvis

SIA ‘AQUA SAN‘ tika dibināts un ierakstīts Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra komercreģistrā 2005. gadā Rīgā ka koka logu un durvju ražotājs, kurā nodarbināti augsti kvalificēti darbinieki un speciālisti ar lielu profesionālo pieredzi savā jomā.
Mūsu uzņēmums ražo un piedāvā koka pakešu logus un durvis, kas tiek izgatavoti no augstvērtīgākās koka sagatavēm un aprīkoti ar visaugstākās kvalitātes furnitūru un apdares materiāliem, kas nodrošina ilgstošu funkcionalitāti un drošu ekspluatāciju. Savus produktus un pakalpojumus, pateicoties mūsu ražotnes augstākas kvalitātes aprīkojumam, uzņēmums piedāvā par zemāku cenu, nekā citi Latvijas ražotāji reizē saglabājot atbilstību augstākajiem kvalitātes standartiem.
Uzņēmuman augot un attīstoties esam uzsākuši PVC un alumīnija logu, durvju ražošanu. Mūsu kompānija piedāvā augstākās kvalitātes produkciju, sadarbojoties ar Eiropas labākājiem izejmateriālu piegādātājiem.
Piedāvājam dažāda veida konfigurācijas un sarežģītības pakāpes logu un durvju izgatavošanu. Katram klientam ir iespēja pasūtīt logus un durvis dažādos krāsu toņos, kas radīs saskaņotu dizainu ar mājas eksterjeru un interjeru, jo mēs saprotam, ka katra māja un katrs projekts ir unikāls un mūsu meistari vienmēr gatavi palīdzēt Jums ar padomu vai atbildēt uz svarīgiem jautājumiem, saistītiem ar durvju un logu izvēli, izveidi un uzstādīšanu!
Atbildība un rūpīgums ar kuru ir uztaisīts katrs projekts deva mums atpazīstamību ar daudziem veiksmīgiem un teicami realizētiem projektiem ne tikai Latvijā, bet arī ārvalstīs!

Nepieciešama palīdzība?

Sazinies ar mums, un mēs jums palīdzēsim atrast piemērotāko risinājumu ik vienā situācijā.