Montāža

Uzzini par visu procesu, kā tas notiks

KĀ TAS NOTIKS?

1.KLIENTA VĒLMJU UZKLAUSĪŠANA VAI IEPAZĪŠANĀS AR RASĒJUMIEM

Mūsu projektu vadītājs uzklausīs klienta vēlmes un redzējumu vai iepazīsies ar jūsu rasējumiem. Pastāstiet viņam, kādus logus, durvis, bīdāmās sistēmas, starpsienas, pilnstiklus, fasādes, stiklus, furnitūru, apdari un kleidas jūs vēlaties vai mūsu eksperts ieteiks risinājumu. Izvēlaties kādas krāsas vai no kāda materiāla vēlaties jūsu konstrukciju un kādas palodzes, apdari un kleidas gribat savās mājās.

2.NOMĒRĪŠANA UN PLĀNOŠANA

Mūsu speciālists dosies pie jums, lai veiktu logu, durvju, bīdāmās sistēmas, starpsienas, pilnstiklu vai fasādes nomērīšanu. Mūsu speciālists novērtēs telpas, kurās konstrukcijas tiks uzstādītas, lai piedāvātu jums labāko risinājumu, ja tāds būs nepieciešams.

3.PIEDĀVĀJUMS UN SASKAŅOŠANA

Mēs sagatavosim tieši jūsu telpām un dzīves stilam atbilstošāko piedāvājumu (piemēram, ozolkoka logi ar saules atstarojošiem stikliem, masīvkoka palodzēm un aiļu apdari), noslēgsim līgumu un sāksim darbu pie jūsu jauno konstrukciju (logu, durvju, bīdāmās sistēmas, starpsienas, pilnstiklu vai fasādes) izgatavošanas.

4.VECO KONSTRUKCIJU DEMONTĀŽA UN JAUNO KONSTRUKCIJU MONTĀŽA

Jūsu jauno konstrukciju (logi, durvis, bīdāmās sistēmas, starpsienas, pilnstiklu vai fasādes) izgatavošanas ilgums un demontāžas sākums ir pēc iepriekš saskaņotas darbu izpildes grafika un vienošanās ar klientu. Mēs sāksim ar veco konstrukciju demontāžu , ja tāda būs nepieciešama, tad mūsu meistari sāks jauno konstrukciju montāžu ar kondensāta lentām pēc vajadzības.

5.PALODŽU, AIĻU, KLEIDU APDARES UZSTĀDĪŠANA, NOSTIPRINĀŠANA

Pēc klienta nepieciešamības priekš jaunajām konstrukcijām (logiem, durvīm, bīdāmajām sistēmām, starpsienām, pilnstikliem vai fasādēm) būs uzstādītas ārējās palodzes un uzstādīsim klientam vēlamajā laikā iekšējās palodzes, apliku, apdari un kleidas.

 

6.JAUNS SKATS UZ DZĪVI

Jūsu jaunās konstrukcijas (logi, durvis, bīdāmās sistēmas, starpsienas, pilnstikli vai fasādes) pavērs jums ne tikai jaunu skatu uz dzīvi, bet arī palīdzēs ekonomēt siltumu un samazināt skaņas caurlaidību, lai turpmāk jūs varētu dzīvot daudz skaistākā, siltākā un klusākā mājoklī.

Uzziniet, cik izmaksās Jūsu jaunie logi

Sazinies ar mums, un mēs jums palīdzēsim atrast piemērotāko risinājumu ik vienā situācijā.