Koka logu furnitūra

7hQ image011

Koka logos tiek iestrādata vācu firmas “ROTO” furnitūra, kas nodrošina dažādus atveršanās veidus, un to iespējams papildināt ar pretuzlaušanas mehānismiem.

wkW image013
VBJ image015
Ce5 image016
NPI image017

Profilēta furnitūras virsma

Pilnībā jauna profilēta slēgstieņa virsma nodrošina iespēju optimāli izmantot esošo brīvrūmes telpu. Daļas, kas parasti ir ievirzītas šajā telpā, piemēram, skrūvju atveres, pateicoties iestrādātajam profilam, neizvirzas no slēgstieņa virsmas. Jaunie risinājumi furnitūrai nodrošina ilgu kalpošanu un ROTO tai nebaidoties dod 10 gadu garantiju.

Pasīvā vēdināšana

Nedrīkst pārāk zemu novērtēt risku, kas ir saistīts ar pelējuma veidošanos jauniem un kārtīgi noblīvētiem kokalogiem. Pateicoties regulārai gaisa apmaiņai, šo problēmu ir iespējams samazināt ar logu furnitūras palīdzību.
Jaunā veida pasīvās vēdināšanas sistēma sastāv tikai no vienas rāmja detaļas, ko var iemontēt jebkurā laikā. Darbietilpīgā montāža ar šabloniem vairs nav jāveic, jo ventilācijas elements vienkārši tiek novietots līdzās stūra pārvada pretplāksnei.

Detaļu savienojums

Jaunā veida detaļu savienojumu tehnika nodrošina, ka tradicionālais savienojuma pārsegs, kas tika montēts starp savā starpā saistītām detaļām, vairs nav nepieciešams. Līdz ar to spēku prasošā savienošanas procedūra tiek pavērsta gandrīz vai rotaļā – atliek tikai nofiksēt un pieskrūvēt. Precīzāk vairs nav iespējams! Arī šajā gadījumā var pilnībā izmantot brīvrūmes telpu.

Līmeņa fiksēšana

Vēl viena daudzfunkcionāla furnitūras detaļa: vērtnes pacēlājs nodrošina, ka vērtne rāmī ieslīd vienā un tajā pašā līmenī, tādējādi novēršot tik izplatīto loga noslīdēšanu roktura pusē. Šo līmeni var arī regulēt. Fiksators bloķē iespēju nepareizi atvērt logu. Tas viss ir garantija furnitūras ilgstošai un drošai kalpošanai.

Aizvēršanas tapas V

Regulēšanu, aizvēršanu un drošību nodrošina viena vienīga detaļa – ROTO aizvēršanas sistēma, kam ir- izcilas kustības īpašības un maksimāla drošība. Aizvēršanas tapas Q pārdomātais tehniskais risinājums nodrošina standarta DIN V ENV 1627-1630 prasību izpildīšanu logiem, kas ir droši pret ielaušanos (1. un 2. izturības klase). Gan standarta, gan pret laušanas pretplākšņu skrūvju asis ir identiskas, līdz ar to vēlāk ir iespējams viegli veikt to nomaiņu neatkarīgi no tā, kurš no aizvēršanas tapu variantiem tiek izmantots.

ROTOsil virsma

Jaunās ROTO NT sistēmas izcila vizuālā pazīme ir tās elementu krāsa – speciālās virsmas apstrādes dēļ cinkojot, hromējot un lakojot ROTOsil izskatās kā matēts sudrabs un tai ir paaugstināta aizsardzība pret koroziju. Laikam atbilstošs izskats un ilgmūžība jaunajā gadu tūkstotī!

Fiksēts atgāšanas stāvoklis

Simtprocentīgs komforts: integrēts atgāztā stāvokļa fiksators logu droši fiksē atgāztā stāvoklī. Līdz ar to logi, kas aizsitas vējā vai caurvējā, pieder pagātnei. Nemainot detaļas, atgāzuma lielumu var samazināt uz pusi.

Blīvēšana

Logu veramās daļas blīvēšana tiek nodrošināta ar vācu firmas ”DEVENTER” blīvgumijām, kas ir noturīgas pret atmosfēras iedarbību (saglabā savas elastīgās īpašības gan lielā salā, gan karstumā, noturīgi pret UV starojumu).

aGY P1010218 Custom

Lāsenīši

Logu rāmju, vērtņu apakšējām daļām izmantojam vācu firmas ”BUG” novadīšanas sistēmas, ko veido dažādu tipu un krāsu alumīnija profili, tās efektīfi aizsargās jūsu logus

Qfb image018

Stikla paketes

Logos izmantojam Latvijā ražotas stikla paketes, kurās izmantotas čehu firmas ”Glaverbel” stikls. Ir pieejams dažāda veida stikla paketes, kas atšķiras gan pēc siltuma zuduma koeficenta, gan tonējuma, gan skaņas izolācijas rādītājiem. Ir piejamas stikla paketes ar siltuma zuduma koeficientu sākot no 1,1W/m2*K.

BjE image021