Kā tas notiks?

 

1. Nomērīšana un plānošana

Mūsu speciālists dosies pie Jums, lai veiktu logu, durvju nomērīšanu. Pastāstiet viņam, kādus logus, palodzes, durvis un apdari Jūs vēlaties. Mūsu speciālists novērtēs telpas, kurās logi tiks uzstādīti, lai piedāvātu Jums labāko risinājumu.

2. Piedāvājums un saskaņošana

Mēs sagatavosim tieši Jūsu telpām un dzīves stilam atbilstošāko piedāvājumu (piemēram, logi ar pastiprinātu skaņas vai siltuma izolāciju , tonēti vai klasiski logi, balti, tumši mitācijas krāsā),  noslēgsim līgumu un sāksim darbu pie Jūsu jauno logu izgatavošanas.

3. Jauno logu uzstādīšana un veco logu demontāža

Jūsu jauno logu izgatavošanas ilgums ir pēc ieprikš saskaņota darbu izpildes grafika . Tad mūsu speciālisti būs klāt, lai uzstādītu Jums jaunos logus. Jūsu jauno logu uzstādīšana sāksies ar veco logu demontāžu, kam sekos jauno logu montāža.

4. Palodžu uzstādīšana, nostiprināšana un aiļu apdare

Pēc tam, kad Jūsu jaunie logi būs uzstādīti, mēs ar montāžas putām aizpildīsim šuves starp logiem un aili, bet to darīsim ne ātrāk kā 3 dienu laikā pēc logu uzstādīšanas. Jums vēlamā laikā aiļu apdares meistars veiks pēdējos darbus – aiļu apdari ar ģipškartonu (reģipsi), kā arī veiks ārējo aiļu apdari, parasti aizšpaktelējot salaiduma vietas.

5. Jauns skats uz dzīvi

Jūsu jaunie logi pavērs Jums ne tikai jaunu skatu uz dzīvi, bet arī palīdzēs ekonomēt siltumu un samazināt skaņas caurlaidību, lai turpmāk Jūs varētu dzīvot daudz skaistākā, siltākā un klusākā mājoklī.

 

Uzziniet, cik izmaksās Jūsu jaunie logi

 

Zvaniet pa tel. 29102836,67555501 vai rakstiet e-pastu uz info@logidurvis.lv, un mūsu menedžeri Jums sniegs visu nepieciešamo informāciju par logu uzstādīšanas izmaksām un to specifiku.

Koka durvju rasējums

Gatavs produkts